LÉČBA - PREVENCE
Magnetoterapie Renaissance ®
INFOLINKA 724 292 842 (Po - Pá: 10 - 19 hod.)

Použití magnetoterapeutického přístroje Renaissance ®

  Snadná obsluha, jednoduché ovládání
  Účinná a bezpečná léčba, rehabilitace a prevence, posílení imunity
  Užívejte si regenerace a relaxace kdykoliv potřebujete
Používání magnetoterapeutického přístroje Renaissance ® je snadné a přitom účinné

Ukázka aplikace pulzní magnetoterapie pomocí léčebného přístroje Renaissance ®


Magnetoterapeutický léčebný přístroj - zabalená kompletní sada Magnetoterapeutický léčebný přístroj - Volba programu a aplikátoru Magnetoterapeutický léčebný přístroj - aplikace

Přístroj připojíte k síti, zvolíte si program, který chcete použít a necháte jej působit na Váš organismus

Použití magnetoterapeutického léčebného přístroje Renaissance ® je jednoduché a zvládne to každý i bez speciálních znalostí.

Všechny přístroje jsou uloženy v kvalitní kožené tašce. Obsahují transformátor, který jednoduše připojíte do zásuvky.
Na tento transformátor je připojený generátor pulzů s ovládacím panelem, kde si navolíte konkrétní léčebný program, který chcete používat, tedy například základní regenerační program, program na odstranění akutních bolestí apod.

Podle typu Vašich aktuálních zdravotních potíží, nebo potřeb si zvolíte aplikátor - např. kruhový na klouby, nebo zádový na páteř, lůžkový aplikátor na celé tělo atd.
Na ukázkových fotografiích nad tímto textem vidíte aplikaci na krční páteř pomocí kruhového aplikátoru, který se také často používá na bolesti a problémy s klouby, jak zobrazuje třetí fotografie, kde je kruhový aplikátor přiložený na rameno. Tento aplikátor lze rovněž využít na bolesti hlavy atd. Vše je podrobně popsáno v návodu k použití, který je dodáván ke každému přístroji, společně s dalšími informačními materiály.

Magnetoterapeutický léčebný přístroj - aplikace
Připojit můžete i dva aplikátory současně, což umožňuje pokrýt všechny potřebné části těla a nechat působit pulzní magnetické pole všude tam, kde je to potřeba.

U jednotlivých programů můžete nastavovat časovou délku trvání aplikace a případně i další parametry. Pokud však chcete přístroj ovládat jen minimálně, stačí Vám jedno, nebo dvě stisknutí tlačítka a o všechno ostatní se přístroj postará sám. Na konci aplikace Vás přístroj zvukovým signálem upozorní na ukončení aplikace, takže se můžete maximálně uvolnit a nemusíte se během aplikace o nic starat. Můžete dokonce i usnout.
Přístroje jsou vyrobeny tak, aby splňovaly všechy bezpečnostní normy a podmínky, které jsou kladeny na zdravotnické přístoje. Magnetoterapeutické přístroje Renaissance ® jsou vyráběny s ohledem na praktické využití na odborných a specializovaných pracovištích, ale také v domácí péči a pro široké použití v domácnostech.

Součástí balení každého přístroje je také tester magnetického pole, prostřednictvím něhož můžete citelně vnímat vibrace nízkofrekvenčního pulzního magnetického pole, které se vytváří v aplikátoru a je přítomno v jeho okolí, pokud je aplikátor aktivní.
Nemusíte tedy pouze "věřit", že nějaké takové pulzní magnetické pole existuje, ale můžete ho bezprostředně cítit a vnímat prostřednictvím tohoto testeru.
Samotná aplikace na tělo je velmi příjemná. Jedná se o nízkofrekvenční pulzní magnetoterapii, která se může provádět i bez přítomnosti lékaře, je bezpečná a nelze se "předávkovat" nebo si nějak ublížit, pokud dodržujete kontraindikace, uvedené výrobcem. Doporučujeme, řídit se podle informačních materiálů, kde najdete také konkrétní doporučení a způsoby aplikace na jednotlivé zdravotní problémy a potřeby, nebo můžete své zdravotní problémy, potřeby a nejvhodnější použití přístroje konzultovat s naším poradcem, který Vám rád poskytne všechny potřebné informace a zodpoví všechny Vaše případné dotazy.

V případě jakéhokoliv dotazu můžete využít formulář pro rychlý dotaz,
nebo volejte infolinku 724 292 842 (Po - Pá: 10 - 19 hod.).
úvodní stránka


© LÉČBA-PREVENCE.CZ    Magnetoterapie Renaissance ®    www.lecba-prevence.cz    E-mail: info@lecba-prevence.cz    Tel.: (+420) 724 292 842
Webhosting pro tento web zajišťuje: Webhosting C4
Magnetoterapeutické léčebné přístroje Renaissance ® jsou pravidelně kontrolovány v rámci plnění norem systému řízení jakosti a splňují normy
pro zdravotní prostředky. Více informací najdete v rubrice certifikace.
Informace o nakládání s osobními údaji a upozornění o aktuálnosti a platnosti obsahu těchto webových stránek najdete zde.

Pulzní magnetoterapie Renaissance ® - certifikace, technické předpisy a normy

Pulzní magnetoterapeutické přístroje Renaissance ® využívají rehabilitační zařízení a specializovaná pracoviště: