LÉČBA - PREVENCE
Magnetoterapie Renaissance ®
INFOLINKA 724 292 842 (Po - Pá: 10 - 19 hod.)

Nizkofrekvenční pulzní magnetoterapie

  Účinná a bezpečná léčba, rehabilitace a prevence
  Přirozenou cestou podporuje regeneraci a detoxikaci organismu
  Reálné pozitivní výsledky ve zdravotnické i domácí péči
Nizkofrekvenční pulzní magnetoterapie

Základní informace o nízkofrekvenční pulzní magnetoterapii


Pro koho je magnetoterapie vhodná a na jaké zdravotní problémy a potřeby ji lze využít?

Pulzní magnetoterapie účinně působí zejména na:
Magnetoterapie zlepšuje pohyblivost a snižuje, nebo i zcela odstraňuje bolesti
  Pohybové potíže, bolesti zad, krční páteře, kloubů apod.
  Otoky a záněty, proleženiny, zatuhlé svaly
  Migrény, bolesti hlavy a nespavost

Magnetoterapie podporuje přirozenou cestou regenerační a detoxikační procesy
v organismu. Zlepšuje prokrvení a rozšiřuje cévy, urychluje regeneraci buněk,
posiluje kostní, vazivové a chrupavčité tkáně, regeneruje svalové tkáně
.
Stabilizuje krevní tlak a snižuje potřebu léků (toto je vždy samozřejmě dobré
individuálně konzultovat napřed s lékařem).

Osvědčila se v boji se starobní cukrovkou, osteoporózou, celulitidou, při poruchách metabolismu a revmatických obtížích. Pomáhá při léčbě Dny, Bechtěrevovi nemoci, artrózy a dalších zdravotních problémů.

Účinky nízkofrekvenční magnetoterapie najdete podrobněji rozepsané v rubrice Účinky magnetoterapie.
Podrobný výpis použití magnetoterapie v rámci zdravotnictví najdete v rubrice Použití ve zdravotnictví.

Pokud se Vám nechce pročítat obsah těchto stránek a máte konkrétní dotaz, který byste chtěl(a) zodpovědět, můžete využít formulář pro rychlý dotaz a my Vás budeme kontaktovat s odpovědí prostřednictvím e-mailu, nebo telefonicky.


Děti dosahují v léčbě pomocí pulzní magnetoterapie velmi dobrých výsledků, ať už se jedná o rehabilitaci po nějakém úrazu, léčbu pohybových potíží, alergie a dalších zdravotních problémů. Tato zkušenost byla opakovaně prokázána v odborné i domácí péči, kdy děti na léčbu pulzní magnetoterapií reagovaly pozitivně a došlo u nich k vnímatelnému zlepšení zdravotního stavu.

Magnetoterapie je vhodná metoda léčby pro všechny věkové kategorie
Dospívající, lidé ve středním věku a sportovci mohou používat magnetoterapeutický přístroj pro posílení imunity a jako součást prevence, kterou mnoho lidí přehlíží, ale která má rozhodně své opodstatnění. Přístroj lze využít na otoky, záněty, bolesti zad, krční páteře, kloubů atd., jak již bylo zmíněno výše v textu. Magnetoterapie je vhodná pro regeneraci a relaxaci, které jsou prospěšné v každém věku. Zejména sportovci a aktivní lidé ocení účinné regenerační účinky pulzní magnetoterapie na organismus, díky kterým mohou nefrmakologickou cestou dosahovat rychlejší regenerace a hojivosti nejen při zranění, ale i po tréninkové zátěži a při běžném sezónním výkonu. Ceněny jsou také analgetické účinky, kdy může magnetoterapie výrazně pomoci při bolestivých stavech a její pozitivní působení na poúrazové stavy v rámci rehabilitace může znamenat rychlejší návrat k běžně prováděným aktivitám, tráninku apod.

Senioři a lidé ve vyšším věku ocení mimo uvedené protibolestivé působení a zlepšení pohyblivosti také zlepšení prokrvení. Pulzní magnetoterapie výrazně prokrvuje tkáně a tím zlepšuje jejich funkci, rozšiřuje cévy, snižuje vysoký krevní tlak, zlepšuje zásobení srdečního svalu kyslíkem a tím působí preventivně proti vzniku infarktu myokardu. Pozitivně ovlivňuje diabetes a jeho komplikace - nehojící se bércové vředy, špatné prokrvení končetin ("diabetickou nohu") či poruchy cévního zásobení oční sítnice.
Jednoduché ovládání magnetoterapeutického léčebného přístroje Renaissance ® zvládne opravdu každý, takže se nemusíte obávat, že byste obsluhu přístroje nezvládli. K přístroji je dodán podrobný návod k použití, v případě zájmu Vám jeho použití můžeme předvést a naučit Vás přístroj ovládat a kdykoliv Vám pak i v průběhu používání přístroje poskytneme veškeré potřebné informace k použití přístoje.

Při rozhodnutí o vhodnosti magnetoterapie pro Vaše zdravotní problémy a potřeby je vždy důležité vzít v úvahu kontraindikace, které uvádíme v rubrice Kontraindikace.

Magnetoterapie se využívá i při léčbě zvířat - více informací najdete v rubrice Magnetoterapie a zvířata.

Magnetoterapeutický léčebný přístroj Renaissance ® se vždy skládá z generátoru pulzů, což je řídící jednotka, na které si navolíte regenerační, analgetický, nebo léčebný program, který chcete použít. Další součást každého přístroje je aplikátor, nebo více aplikátorů, které přiložíte na potřebná místa na těle a ze kterých vyzařuje pulzní magnetické pole, které pozitivně působí na Váš organismus. Toto působení pulzního magnetického pole si můžete ověřit pomocí malého testeru.
Výběr všech nabízených sestav magnetoterapeutických přístrojů Renaissance ® najdete v rubrice
Nabídka přístrojů.
Související témata:


úvodní stránka


© LÉČBA-PREVENCE.CZ    Magnetoterapie Renaissance ®    www.lecba-prevence.cz    E-mail: info@lecba-prevence.cz    Tel.: (+420) 724 292 842
Webhosting pro tento web zajišťuje: Webhosting C4
Magnetoterapeutické léčebné přístroje Renaissance ® jsou pravidelně kontrolovány v rámci plnění norem systému řízení jakosti a splňují normy
pro zdravotní prostředky. Více informací najdete v rubrice certifikace.
Informace o nakládání s osobními údaji a upozornění o aktuálnosti a platnosti obsahu těchto webových stránek najdete zde.

Pulzní magnetoterapie Renaissance ® - certifikace, technické předpisy a normy

Pulzní magnetoterapeutické přístroje Renaissance ® využívají rehabilitační zařízení a specializovaná pracoviště: