LÉČBA - PREVENCE
Magnetoterapie Renaissance ®
INFOLINKA 724 292 842 (Po - Pá: 10 - 19 hod.)

Značka Renaissance ® není v magnetoterapii nováčkem

  Vývoj, výzkum a následná výroba přístrojů již od roku 1995
  Český výrobce s tradicí a podílem na světových trzích
  Vlastní výrobní areál, certifikace, odborné poradenství a servis
Magnetoterapie Renaissance ®

Proč nám můžete důvěrovat

 
Český výrobce s pevným zázemím, tradicí a světovou kvalitou
Výrobce magnetoterapeutických léčebných přístrojů Renaissance ® se již od roku 1995 zabývá výzkumem
a vývojem magnetoterapie jako léčebné metody. Společnost hospodaří ve vlastním výrobním areále
s administrativními a skladovými prostory, na ploše více než čtrnácti hektarů.
Výrobky řady Renaissance ® mají díky své vysoké a certifikované kvalitě své nezastupitelné místo na českém trhu
a ve Slovenské republice a postupně úspěšně pronikají i na další evropské a mezinárodní světové trhy.


 
Veškerá potřebná certifikace a splnění všech norem
Přístroje řady Renaissance ® splňují normy pro zdravotní prostředky (EC CERTIFICATE) a splňují požadavky
směrnice 93/ 42/ EHS. Jejich parametry jsou pravidelně kontrolovány v rámci plnění norem systému řízení
jakosti EAN ISO 13 485 : 2003 a splňují i veškeré další bezpečnostní a jiné normy.
Tyto skutečnosti jsme schopni věrohodně doložit (náhledy certifikátů najdete v rubrice Certifikace).


 
Prakticky prověřeno ve zdravotnictví, v odborných zařízeních i uživateli v domácnostech
Přístroje značky Renaissance ® se používají v nemocnicích a na specializovaných fyzioterapeutických pracovištích (více informací v rubrice Reference, zkušenosti). Setkat se s nimi můžete také v rehabilitačních a relaxačních zařízeních a u některých masérů. Mnoho uživatelů používá přístroje Renaissance ® v domácí péči.
V rámci projektu Renaissance se za pomoci sponzorských firem podařilo dodat přístroje rodinám s postiženými dětmi, do dětských rehabilitačních stacionářů, speciálních škol, domovům pro osoby se zdravotním postižením, domovů důchodců a také do nemocnic.
Používání přístrojů je pravidelně konzultováno s primáři, odbornými lékaři, fyzioterapeuty, specializovanými pracovníky, ale i s "běžnými" uživateli přístrojů v domácnostech.
Obsluha magnetoterapeutického léčebného přístroje Renaissance ® je jednoduchá a bezpečná, takže se nemusíte obávat, že by to pro Vás mělo být něco složitého (podrobný popis použití přístroje najdete v rubrice
Ukázka aplikace - použití).


 
Záruka, servis a bezplatné odborné poradenství
Na přístroje poskytujeme dvouletou záruku a pozáruční servis. Naší silnou stránkou je také komplexní poradenství v oblasti magnetoterapie v průběhu celé doby používání přístroje. Uvědomujeme si, že základem veškeré naší činnosti je péče o zákazníka. Vaše důvěra a pozitivní zkušenost s našimi výrobky je pro nás klíčová.
Pomůžeme Vám s výběrem nejvhodnější kombinace aplikátorů s ohledem na Vaše konkrétní zdravotní problémy, potřeby a požadavky. Máme k dispozici odborného lékaře, se kterým můžeme konzultovat případné diagnózy, lékařské zprávy a další souvislosti u individuálních případů.
Součástí každého přístroje je podrobná dokumentace a informační materiály, k dispozici je Vám tento náš web s vyhledávačem, na kterém najdete většinu potřebných informací. V případě zájmu Vám dáme doporučení na co nejefektivnější způsob použití přístroje, vzhledem k Vaší aktuální situaci a potřebám.


 
Odborná a současně lidská, upřímná komunikace
Tomu, co nabízíme, skutečně rozumíme. S magnetoterapií jsme komplexně a detailně obeznámeni na úrovni informací a také praktických zkušeností z výzkumu a vývoje a především z každodenního používání přístrojů ve zdravotnictví i v domácnostech. Již několik let, den co den, řešíme nové situace a případy, kdy se magnetoterapie používá na nejrůznější zdravotní problémy a potřeby. Díky zájmu, pozitivní zpětné vazbě, konkrétním výsledkům a spokojeným zákazníkům vnímáme v této činnosti smysl a máme chuť v ní nadále pokračovat.
Naším záměrem je poskytnout Vám veškeré potřebné informace k magnetoterapii jako takové i k přístrojům Renaissance ®. Přístroj jsme schopni Vám po domluvě nezávazně předvést a ukázat Vám vše, co potřebujete vidět a vědět. Jedná se o seriozní schůzku, jejímž účelem je pouze to, abyste měli k dispozici všechny informace i vlastní zkušenost a mohli se co nejlépe rozhodnout, zda je pro Vás přístroj vhodný, nebo nikoliv a zda o něj máte, nebo nemáte zájem.
Uvědomujeme si hodnotu zdraví a každého člověka a v tomto duchu se odvíjí veškerá naše komunikace se zákazníky a uživateli našich přístrojů.
Soustředíme se na jeden typ výrobku, o jehož kladném působení na lidské zdraví jsme přesvědčeni na základě vlastních zkušeností, zpětné vazby od zákazníků a především také díky mnohaletému odbornému výzkumu, studiu a používání v lékařské praxi i domácí péči.
Našim cílem je poskytnout Vám kvalitní výrobek, maximum informací, poradenství a podporu, co nejnižší nutné finanční náklady a bezproblémovou komunikaci a veškerou realizaci vyřízení Vaší případné objednávky přístroje.


V případě jakéhokoliv dotazu můžete využít formulář pro rychlý dotaz,
nebo volejte infolinku 724 292 842 (Po - Pá: 10 - 19 hod.).
úvodní stránka


© LÉČBA-PREVENCE.CZ    Magnetoterapie Renaissance ®    www.lecba-prevence.cz    E-mail: info@lecba-prevence.cz    Tel.: (+420) 724 292 842
Webhosting pro tento web zajišťuje: Webhosting C4
Magnetoterapeutické léčebné přístroje Renaissance ® jsou pravidelně kontrolovány v rámci plnění norem systému řízení jakosti a splňují normy
pro zdravotní prostředky. Více informací najdete v rubrice certifikace.
Informace o nakládání s osobními údaji a upozornění o aktuálnosti a platnosti obsahu těchto webových stránek najdete zde.

Pulzní magnetoterapie Renaissance ® - certifikace, technické předpisy a normy

Pulzní magnetoterapeutické přístroje Renaissance ® využívají rehabilitační zařízení a specializovaná pracoviště: