LÉČBA - PREVENCE
Magnetoterapie Renaissance ®
INFOLINKA 724 292 842 (Po - Pá: 10 - 19 hod.)

Magnetoterapie pro seniory (důchodce a lidi ve vyšším věku)

  Jednoduché ovládání, které zvládne každý
  Bezpečná a příjemná aplikace
  Lepší prokrvení a pohyblivost, méně bolestí
Magnetoterapie pro seniory

Přínosy pulzní magnetoterapie pro lidi ve vyším věku (seniory, důchodce)


Lidé ve vyšším věku se mnohdy potýkají se zvýšenou bolestivostí, zhoršenou pohyblivostí a dalšími zdravotními problémy. V mnoha případech by to tak nemuselo být, aspoň do jisté míry. Vyšší věk a stáří nemusí vždy automaticky znamenat četné zdravotní potíže. Velikou roli zde hraje životní styl a míra fyzické i mentální aktivity a to jak současné, tak i celoživotní.

Ve vyšším věku můžeme zaznamenat horší prokrvení některých tělesných oblastí. To se projevuje pocity chladu, necitlivosti a zhoršené pohyblivosti a ovladatelnosti končetin apod. Podle poznatků a studií má šedesátiletý člověk až o 40% méně prokrvené důležité orgány (mozek, ledviny, játra atd.) než dvacetiletý.
Pulzní magnetoterapie výrazně prokrvuje tkáně a tím zlepšuje jejich funkci, rozšiřuje cévy, snižuje vysoký krevní tlak, zlepšuje zásobení srdečního svalu kyslíkem a tím působí preventivně proti vzniku infarktu myokardu. Pozitivně ovlivňuje diabetes a jeho komplikace - nehojící se bércové vředy, špatné prokrvení končetin ("diabetickou nohu") či poruchy cévního zásobení oční sítnice.
Bezpečná léčba v pohodlí Vašeho domova
Magnetoterapie také účinně řeší bolesti zad a problémy z klouby, na které si nejen lidé ve vyšším věku často stěžují. U lidí se sníženou a nedostatečnou pohyblivostí může magnetotepie pomoci s proleženinami a podobnými potížemi v důsledku častého ležení v jedné poloze apod.

Mezi další důležité a vyhledávané účinky magnetoterapie patří protizánětlivé účinky, kde magnetoterapie mimo jiné léčí chronické záněty a urychluje rekonvalescenci po infekčních onemocněních, regeneruje tkáně poškozené revmatoidní artritidou. Magnetoterapie také odstraňuje otoky, urychluje jejich vstřebání a eliminuje příčinu opětovného vzniku.

Vyhledávaným a vítaným účinkem působení pulzní magnetoterapie je zmírnění bolestí (analgetický účinek), rychlý ústup bolesti zejména pohybového aparátu (bolesti zad, kloubů, ischias atd.). Magnetoterapie odstraňuje migrénu a úporné bolesti hlavy, snižuje bolestivost při všech typech úrazů či pooperačních stavů a urychluje hojení.
Zmírňuje také napětí kosterního svalstva a ulevuje při strnulosti šíje a krčních svalů.

Magnetoterapeutický přístroj Renaissance ® je vyroben tak, aby ovládání bylo co nejjednodušší a zvládnul ho skutečně každý člověk, bez nějakých specifických odborných znalostí. Součástí přístroje je podrobný návod k použití, kde se dozvíte vše podstatné. S používáním přístroje Vám případně ochotně pomůže náš prodejce, který je odborně zaškolený, zná všechny potřebné informace o magnetoterapii a má i praktické zkušenosti s jejím používáním.

Přístroj jednoduše zapojíte do zásuvky, navolíte si program, který chcete používat (například program na regeneraci, nebo na odstranění akutní bolesti), vyberete si aplikátor na část těla, na kterou chcete nechat magnetoterapii působit, přiložíte aplikátor, spustíte program a pak už se o vše další přístroj postará sám.
Léčbu magnetoterapií tak můžete provádět v pohodlí Vašeho domova například v křesle, na pohovce, nebo v posteli při sledování televize, čtení knihy, nebo při nějaké drobné činnosti.
Můžete také zcela relaxovat a nemusíte se během aplikace bát ani usnout. Spuštěný program se automaticky po určené době vypne a přístroj zvukově upozorní na konec aplikace. Pak přístroj zůstane v klidové fázi tak dlouho, dokud ho nevypojíte ze zásuvky.
Magnetoterapeutické přístroje Renaissance ® splňují veškeré bezpečnostní normy a podmínky, které jsou kladeny na zdravotnické přístoje. Používají se i v domovech důchodců a speciálních pracovištích, včetně rehabilitačních oddělení nemocnic, ale jsou určeny také především pro domácí léčbu a rehabilitaci.

S magnetoterapií máme mnohaleté zkušenosti, včetně možností individuálních konzultací s odbornými lékaři a fyzioterapeuty. Rádi Vám poradíme se vším, co potřebujete vědět.

V případě jakéhokoliv dotazu můžete využít formulář pro rychlý dotaz,
nebo volejte infolinku 724 292 842 (Po - Pá: 10 - 19 hod.).
Související témata:


úvodní stránka


© LÉČBA-PREVENCE.CZ    Magnetoterapie Renaissance ®    www.lecba-prevence.cz    E-mail: info@lecba-prevence.cz    Tel.: (+420) 724 292 842
Webhosting pro tento web zajišťuje: Webhosting C4
Magnetoterapeutické léčebné přístroje Renaissance ® jsou pravidelně kontrolovány v rámci plnění norem systému řízení jakosti a splňují normy
pro zdravotní prostředky. Více informací najdete v rubrice certifikace.
Informace o nakládání s osobními údaji a upozornění o aktuálnosti a platnosti obsahu těchto webových stránek najdete zde.

Pulzní magnetoterapie Renaissance ® - certifikace, technické předpisy a normy

Pulzní magnetoterapeutické přístroje Renaissance ® využívají rehabilitační zařízení a specializovaná pracoviště: