LÉČBA - PREVENCE
Magnetoterapie Renaissance ®
INFOLINKA 724 292 842 (Po - Pá: 10 - 19 hod.)

Magnetoterapie a zvířata

  Využití magnetoterapie v rámci vererinární medicíny
  Určeno zejména pro rekonvalescenci zvířat a při pohybových potížích
  Příznivé účinky pro zvířata, stejně jako pro lidi
Magnetoterapie a zvířata

Pulzní magnetoterapie nachází uplatnění i při léčbě zvířat


Stejně jako lidé i zvířata mají kosti a svaly, jejich organismem protéká krev a mnohé funkce zvířecího a lidského organismu jsou shodné, nebo velmi podobné. Ve veterinární medicíně jsou terapeutické postupy téměř shodné, jako ty, které se používají při léčbě obdobných zdravotních potíží u lidí.
Je proto logické, že pokud magnetoterapie pomáhá například k lepšímu prokrvení u lidí, bude tomu tak i u zvířat. S pohyblivostí je tomu stejně tak.
Pulzní magnetoterapii využívají i některé veterinární kliniky. Velmi často je využívaná k léčbě u dostihových koní, kde je opakovaně dosahováno velmi dobrých výsledků při hojení zranění a při problémech z pohybovým aparátem.
Využít ji mohou chovatelé domácích zvířat k rekonvalescenci zvířat po složitých zákrocích, jako součást pooperační péče. Magnetoterapii lze použít při ortopedických a neurologických problémech.
Pokud Váš pes, nebo kočka kulhá, má problémy s artrózou, degenerativním onemocněním kloubů, nebo byste chtěli podpořit lepší hojení zlomenin u těchto zvířat, pak je pulzní magnetoterapie dobrou volbou. Snižuje se také potřeba analgetik ke snížení bolestí.
Magnetoterapie se také doporučuje u zvířat při dermatologických problémech jako jsou záněty kůže, atopické ekzémy apod.
Pulzní magnetoterapie pozitivně působí i na zvířata
Účinky magnetoterapie jsou založeny na působení pulzního magnetického pole určité frekvence na lidský či zvířecí organismus. Látkový metabolismus (výměna živin a zplodin – zpracování tuků) v buňkách probíhá díky pulznímu magnetickému poli daleko intenzivněji a dokonaleji. Výsledkem je velmi kvalitní očistný a regenerační proces v buňkách, tedy i tkáních a orgánech.

Při použití magnetoterapeutického léčebného přístroje Renaissance ® pro léčbu, rehabilitaci a regeneraci u zvířat je vhodné poradit se o vhodnosti použití pro konkrétní zdravotní potíže, nebo potřeby zvířete a na nejefektivnějším způsobu léčby. Je také dobré se prakticky informovat, jak přístroj používat, aby zbytečně nedošlo k jeho poškození při aplikaci magnetoterapie, např. od drápků u psů a koček apod.


V případě jakéhokoliv dotazu můžete využít formulář pro rychlý dotaz,
nebo volejte infolinku 724 292 842 (Po - Pá: 10 - 19 hod.).
úvodní stránka


© LÉČBA-PREVENCE.CZ    Magnetoterapie Renaissance ®    www.lecba-prevence.cz    E-mail: info@lecba-prevence.cz    Tel.: (+420) 724 292 842
Webhosting pro tento web zajišťuje: Webhosting C4
Magnetoterapeutické léčebné přístroje Renaissance ® jsou pravidelně kontrolovány v rámci plnění norem systému řízení jakosti a splňují normy
pro zdravotní prostředky. Více informací najdete v rubrice certifikace.
Informace o nakládání s osobními údaji a upozornění o aktuálnosti a platnosti obsahu těchto webových stránek najdete zde.

Pulzní magnetoterapie Renaissance ® - certifikace, technické předpisy a normy

Pulzní magnetoterapeutické přístroje Renaissance ® využívají rehabilitační zařízení a specializovaná pracoviště: