LÉČBA - PREVENCE
Magnetoterapie Renaissance ®
INFOLINKA 724 292 842 (Po - Pá: 10 - 19 hod.)

Magnetoterapie a sport

  Rychlejší regenerace, zlepšení procesu látkové výměny
  Zvýšení zásobování buněk kyslíkem a ostatními důležitými látkami
  Lepší rozpouštění kyseliny mléčné ve svalech
Magnetoterapie a sport

Přínosy pulzní magnetoterapie pro aktivního a sportujícího člověka


Hlavním přínosem magnetoterapie pro sportující jedince je dosažení rychlejší regenerace nejen při zranění, ale i po tréninkové zátěži a při běžném sezónním výkonu.

Ceněny jsou také analgetické účinky, kdy může výrazně pomoci při bolestivých stavech a její pozitivní působení na poúrazové stavy v rámci rehabilitace.

Pulzní magnetoterapie působí rovněž jako prevence, zvyšuje imunitu organismu a podporuje přirozené detoxikační procesy v těle.

Magnetoterapie ovlivňuje biochemické a biofyzikální děje v buňkách a optimalizuje průchodnost buněčných membrán. Výsledkem tohoto procesu je zvýšené zásobování buněk kyslíkem a ostatními důležitými látkami, čímž se zlepšuje proces látkové výměny.
Je tedy možné rychleji regenerovat a absolvovat více tréninkových jednotek za stejnou dobu.

Kromě výborných detoxikačních účinků, magnetoterapie urychluje regeneraci svalové hmoty po extrémní zátěži. Díky zvýšenému prokrvení tkání (perfuzi) dochází k lepšímu okysličení a to až o 200%. To má za následek lepší rozpouštění kyseliny mléčné ve svalech a také například rychlejší a šetrnější zklidnění křečových stavů ve svalech.

Zvyšte si imunitu, zlepšete kondici a podpořte regeneraci
Magnetoterapeutický přístroj můžete využít např. v době, kdy přijdete domů z posilovny, z tréninku, nebo po nějaké sportovní aktivitě a vyvažujete aktivitu chvílí relaxace.
Cestovní sadu je možné si v případě potřeby vzít ssebou třeba i na trénink a použít ji ve chvílích volna.
I při sportu a někdy právě zejména při sportu se řada lidí musí vyrovnávat s různými bolestmi, obraženinami a dalšími fyzickými obtížemi.
Pulzní magnetoterapie je v tomto směru bezpečnou fyzikální metodou, kterou může sportovec podpořit správné funkce svého těla, zdraví a kondici a to vše přirozenou cestou.


V případě jakéhokoliv dotazu můžete využít formulář pro rychlý dotaz,
nebo volejte infolinku 724 292 842 (Po - Pá: 10 - 19 hod.).
úvodní stránka


© LÉČBA-PREVENCE.CZ    Magnetoterapie Renaissance ®    www.lecba-prevence.cz    E-mail: info@lecba-prevence.cz    Tel.: (+420) 724 292 842
Webhosting pro tento web zajišťuje: Webhosting C4
Magnetoterapeutické léčebné přístroje Renaissance ® jsou pravidelně kontrolovány v rámci plnění norem systému řízení jakosti a splňují normy
pro zdravotní prostředky. Více informací najdete v rubrice certifikace.
Informace o nakládání s osobními údaji a upozornění o aktuálnosti a platnosti obsahu těchto webových stránek najdete zde.

Pulzní magnetoterapie Renaissance ® - certifikace, technické předpisy a normy

Pulzní magnetoterapeutické přístroje Renaissance ® využívají rehabilitační zařízení a specializovaná pracoviště: