LÉČBA - PREVENCE
Magnetoterapie Renaissance ®
INFOLINKA 724 292 842 (Po - Pá: 10 - 19 hod.)

Domácí léčba a rehabilitace pomocí pulzní magnetoterapie

  Široké možnosti využití pro celou rodinu
  Vhodná a bezpečná léčeba a prevence pro lidi v každém věku
  Prověřeno množstvím dlouholetých spokojených zákazníků
Domácí léčba a rehabilitace pomocí pulzní magnetoterapie

Použití léčebného přístroje Renaissance ® v domácnosti


Magnetoterapii využívá k léčebným, rehabilitačním, regeneračním i relaxačním účelům velké množství lidí.
Někteří se poprvé s magnetoterapií setkají v rámci rehabilitace, kdy od lékaře dostanou většinou 5 - 10 aplikací magnetoterapie, které jim proplatí pojišťovna.
Takový počet aplikací však na většinu zdravotních problémů a potřeb nestačí, protože pulzní magnetoterapie nejefektivněji funguje tehdy, pokud je aplikována dlouhodoběji a pravidelně, dle předepsaných postupů pro jednotlivé typy potíží a pro konkrétní účely.
V takových případech je ideálně pořídit si magnetoterapeutický přístroj do domácnosti. Výhod je hned několik.

Domácí léčba - zdraví pro celou rodinu
Pokud máte magnetoterapeutický léčebný přístroj v domácnosti, můžete ho využívat v libovolný čas dle potřeby.
Někdo aplikaci provádí večer při sledování televize na křesle, nebo na pohovce, někdo si přístroj položí na postel a během aplikace si čte, nebo jen tak relaxuje. Někteří lidé zase aplikaci provádí např. během pracovní činnosti, kdy pracují u počítače a na kancelářské židli mají zádový aplikátor a provádí aplikaci během práce.
Aplikace je bezpečná a lze ji provádět bez dozoru lékaře, díky tomu, že se jedná o nízkofrekvenčí pulzní magnetoterapii, kterou si nemůžete způsobit žádné vážné zdravotní problémy, pokud dodržujete předepsané kontraindikace.

Přístroj v domácnosti může využívat i více lidí na různé typy zdravotních problémů a potřeb, např. jeden člen domácnosti si může léčit klouby pomocí kruhového aplikátoru, který někdo jiný využije na krční páteř a současně s tím využívá i zádový aplikátor na bolesti zad.
Snadná aplikace v pohodlí Vašeho domova
Díky generátoru pulzů, který obsahuje dva výstupy pro aplikátory, můžete aplikaci provádět i ve dvojici, kdy například manželé, nebo partneři sledují nějaký film, nebo pořad v televizi a během toho si jeden z nich zapojí kruhový aplikátor na kolenní kloub a druhý si podloží zádový aplikátor na oblast kříže, kde pociťuje bolesti apod.
Aplikace je nenáročná a nevyžaduje žádné speciální znalosti, nebo dovednosti. Stačí si jen přečíst dobře návod k použití a trochu se informovat o použití přístroje při jeho koupi.
Přístroje jsou vyrobeny tak, aby je mohli snadno používat i senioři a lidé se zhoršenou pohyblivostí apod.


Přístroj v domácnosti využijí i lidé, kteří se věnují sportovním aktivitám a posilování. Po cvičení, nebo sportovní aktivitě se doporučuje nějaký čas relaxovat a právě tuto dobu můžete využít k tomu, že si provedete aplikaci magnetoterapie a podpoříte tak regeneraci i relaxaci (více informací v rubrice magnetoterapie a sport).

Pořízení magnetoterapeutického léčebného přístroje do domácnosti je z dlouhodobého hlediska opravdu dobrou investicí do zdraví, protože získáte přístroj, který můžete používat mnoho let na nejrůznější zdravotní problémy, jako jsou bolesti zad, kloubů, otoky, záněty, migrény a mnoho dalších zdravotních potíží a potřeb. Využijete ho i preventivně pro posílení imunity a zvýšení kondice, regeneraci, detoxikaci organismu a relaxaci.
Můžete pomocí speciálních programů využít třeba i program na úpravu spánku při problémech s nespavostí a dokonce si můžete v případě zájmu i třeba magneticky upravit vodu, nebo potraviny a zvýšit tak jejich biologicky významné vlastnosti.

V případě jakéhokoliv dotazu můžete využít formulář pro rychlý dotaz,
nebo volejte infolinku 724 292 842 (Po - Pá: 10 - 19 hod.).
úvodní stránka


© LÉČBA-PREVENCE.CZ    Magnetoterapie Renaissance ®    www.lecba-prevence.cz    E-mail: info@lecba-prevence.cz    Tel.: (+420) 724 292 842
Webhosting pro tento web zajišťuje: Webhosting C4
Magnetoterapeutické léčebné přístroje Renaissance ® jsou pravidelně kontrolovány v rámci plnění norem systému řízení jakosti a splňují normy
pro zdravotní prostředky. Více informací najdete v rubrice certifikace.
Informace o nakládání s osobními údaji a upozornění o aktuálnosti a platnosti obsahu těchto webových stránek najdete zde.

Pulzní magnetoterapie Renaissance ® - certifikace, technické předpisy a normy

Pulzní magnetoterapeutické přístroje Renaissance ® využívají rehabilitační zařízení a specializovaná pracoviště: